فارسی - English
 
 
 
صفحه اصلی

پیوند های مرتبط:: کارخانه تولید کاغذ کارتن در ملایر بهره برداری شد

 


کارخانه تولید کاغذ کارتن امروز /دوشنبه/ با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در ملایر بهره برداری شد.
مدیر کارخانه تولید کاغذ کارتن ملایر در آئین افتتاح این کارخانه گفت: برای احداث و راه اندازی این واحد تولیدی ۶۵ میلیارد و ۳۵۲ میلیون ریال سرمایه گذاری انجام شده است.
 
خسرو حاتمی ارزش ماشین آلات داخلی و خارجی این واحد را به ترتیب ۲۴ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال و ۶۴۵ هزار دلار عنوان و بیان کرد: این واحد تولیدی سالانه قادر به تولید ۱۰ هزار تن ورق کارتن چند لا، یکهزار تن جعبه کارتن و ۲۵۰۰ تن جعبه مقوایی چند لایه است.
 
وی ادامه داد: با اجرای این طرح برای ۶۰ تن به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شده است که در صورت صدور مجوز در صدد اجرای طرح توسعه ای این واحد هستیم.
 
مدیرعامل شرکت خشکبار طلایی ملایر احداث کارخانه تولید کاغذ کارتن را با توجه به نیاز ۲ واحد فرآوری کشمش فعال این مجموعه عنوان کرد و افزود: سال ۹۰ با توجه به نیازمان عملیات اجرایی کارخانه کارتن سازی را آغاز کردیم.
 
 
حاتمی با اشاره به اینکه واحد فرآوری کشمش ما از سال ۷۳ از خط تولید پارچه بافی تغییر خط داد و وارد روند صادرات کشمش شد گفت: از سال ۸۰ تاکنون جزو صادرکنندگان برتر استان بودیم و سال ۹۶ نیز صادرکننده دوم کشور شدم.
 
وی یادآور شد: سال ۸۳ بنا به درخواست مشتریان به ویژه کشورهای اروپایی، یک واحد کشمش پاک کنی دیگر در شهرک صنعتی سهند احداث کردیم که با وجود استقرار ۱۶ واحد کشمش پاک کنی، این شهرک مشکل تصفیه خانه دارد.
 
مدیر کارخانه تولید کاغذ کارتن بیان کرد: به منظور ایجاد اشتغال در سطح شهرستان تصمیم به احداث مجموعه پذیرایی عطر سیب گرفتیم که سال ۹۲ عملیات اجرایی آن آغاز و سال گذشته به بهره برداری رسید و برای ۴۰ تن اشتغال مستقیم ایجاد شد.
 
حاتمی با بیان اینکه سال گذشته قول احداث یک واحد تولیدی ورق سازی را دادم و امسال محقق شد، قول مساعد داد: چنانچه مجوزهای لازم صادر شود، مرحله دوم کارخانه کارتن و ورق سازی نیز در مدت زمان یک سال احداث و راه اندازی شود.
تعداد بازدید : 16556
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 15:26- 1398/6/30
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تجارت گستران خوارزمی می باشد ©