فارسی - English
 
 
 
صفحه اصلی

پیوند های مرتبط:: مهد صنعت چاپ ایران در گیرودار کمبود و گرانی کاغذ


کاغذ – مقوا- خرید کاغذ- فروش کاغذ – خرید مقوا – فروش مقوا- تحریر – گلاسه – پشت طوسی – کرافت – دستمال کاغذی – کاغذ روزنامه – سلولزی- قیمت کاغذ – قیمت مقوا – سفارش کا
افتتاح کارخانه تولید رول کاغذ حرارتی تمام ایرانی

کارخانه تولید رول کاغذ حرارتی با تجهیزات پیشرفته اتوماتیک ایرانی درشهرک صنعتی سپهرنظرآباد افتتاح شد.
این مجموعه که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی آغاز به کار کرده است با هدف تامین کاغذهای رول حرارتی بازار ایران در شرایط بحرانی فعلی بازار کاغذ راه اندازی شده. محصول این کارخانه به عنوان کاغذ مورد استفاده در عابربانک‌ها، دستگاه های پوز و رسید خرید در فروشگاه‌ها در اختیار مصرف‌کنندگان قرار خواهد گرفت. در ماه‌های اخیر نوسانات بازار ارز و افزایش چشمگیر قیمت کاغذ وارداتی و کمبود کاغذ رول حرارتی استاندارد در بازار، صاحبان کسب‌و‌کارها را مجبور کرده که اندازه کاغذ رسیدها را به نصف تقلیل دهند.
ساخت این مجموعه ۱ سال و ۵ ماه به طول انجامیده و در تجهیز آن تلاش شده به منظور جلوگیری از خروج ارز از کشور از دستگاه‌های مکانیزه تمام ایرانی استفاده شود. همچنین مدیران این کارخانه می‌گویند خط تولید و ظرفیت جوری برنامه‌ریزی شده است که در مقایسه با نمونه‌های دیگر داخلی و خارجی کمترین میزان ضایعات کاغذ را به همراه داشته باشد. با افتتاح کارخانه رول کاغذ حرارتی در نظرآباد کرج تا پایان سال جاری برای حدود ۵۰ نفر اشتغال زایی خواهد شد. نیروهایی که اکثرا از کارگران بومی انتخاب می‌شوند.
این کارخانه که با دستگاه‌های تمام اتوماتیک تجهیز شده ظرفیت تولید ۳۶۰ تن رول کاغذ در سال دارد که این میزان با افزایش ظرفیت دستگاه‌های موجود به زودی به هزار تن خواهد رسید.
روز گذشته با حضور رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان، مدیرعامل شهرک صنعتی سپهر، امام جمعه شهرستان نظرآباد، رییس اداره کار شهرستان و فرمانده نیروی انتظامی منطقه این واحد در مساحتی بالغ بر ۴ هزار متر افتتاح شد.تعداد بازدید : 15938
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 20:44- 1398/6/1
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تجارت گستران خوارزمی می باشد ©